FAL > Media > Media
Puszczykowo. Zajęcia dla mam (chusta-nosidełko gratis!)

Projekty pt. PUSZCZYKOWSKA AKTYWNA MAMA i W PUSZCZYKOWIE MAMY AKTYWNE MAMY finansowane są ze środków Unii Europejskiej (Europejskiego Funduszu Społecznego), zatem udział w nich jest NIEODPŁATNY.

 

Każdy z projektów przewiduje następującą ofertę: udział w 5 szkoleniach związanych z rozwojem osobistym i zawodowym oraz indywidualne doradztwo personalno - zawodowe. Zajęcia trwać będą od stycznia do kwietnia 2009 r. Celem przedsięwzięcia jest wzrost samooceny oraz integracja społeczna „młodych” mam. Z punktu widzenia Organizatora i partnerów istotne jest także wywołanie dyskusji nt. możliwych form wspierania i integracji rodzin z małym dzieckiem w gminie.

 

Akcja skierowana jest do 60 mam zamieszkałych na terenie Puszczykowa, których dzieci z chwilą rozpoczęcia zajęć nie ukończyły 2 roku życia. Preferowane będą kobiety na urlopie macierzyńskim lub bezrobotne. Warunkowo mogą zostać dopuszczone mamy ze starszymi dziećmi lub kobiety, które spodziewają się dziecka. Już teraz zapraszamy zainteresowanych na spotkanie podsumowujące, które odbędzie się w maju 2009 r.

 

W trakcie zajęć zostanie zapewniona opieka nad dzieckiem (nawet dla tych najmłodszych!). Każda z mam otrzyma chustę wiązaną NATIBABY (nosidło dla dziecka), które umożliwi mamie lepszą mobilność w trakcie projektu oraz łatwiejszy powrót do aktywności (osobistej i zawodowej), ponadto uczestniczki otrzymają komplet materiałów dydaktycznych oraz szereg upominków dla siebie i dziecka ufundowanych przez sponsorów.

 

Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie: http://www.mamy.fal.org.pl lub w Biurze Projektu.

 

Więcej informacji: 693 198 715 lub e-mailem: mamy@fal.org.pl

 

Kontakt dla mediów i sponsorów: tel. 603 836 613.

 

Współpraca, m.in.:

 

http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/419170.html


 
szukaj
FAL