FAL > Media > Media
Konkurs EUROLIDER 2010 rozstrzygnięty!

Z przyjemnością informujemy, że podczas inauguracji III Forum Funduszy Europejskich, Pani Minister Elżbieta Bieńkowska, wręczyła nagrody zwycięzcom konkursu Eurolider 2010. Z dziesięciu nominowanych, trzy osoby otrzymały równorzędne nagrody - Iwona Janicka z Fundacji Aktywności Lokalnej z Puszczykowa (woj.wielkopolskie), Sławomir Białas z Urzędu Gminy Cmolas (woj. podkarpackie) i Michał Tokarski ze Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim.


Oprócz Kapituły Konkursowej swój głos mógł oddać każdy kto popierał nominowanych do tytułu Eurolider poprzez głosowanie Internetowe. Działania Puszczykowianki doceniła nie tylko Kapituła Konkursowa, gdyż dzięki licznym głosom przez Internet stała się podwójną laureatką konkursu EUROLIDER 2010. - Ze swej strony bardzo się cieszę, że miałam ten zaszczyt reprezentować Wielkopolskę i organizacje pozarządowe w konkursie, a sama wygrana i liczne głosy przez Internet jeszcze bardziej zachęcają do kolejnych ciekawych projektów na rzecz regionu. - powiedziała Iwona Janicka.


Celem Konkursu o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego Eurolider 2010 było nagrodzenie i wyróżnienie osób, które angażują się w wykorzystanie Funduszy Europejskich poprzez realizację przedsięwzięć służących rozwojowi lokalnemu i lokalnej społeczności. Poprzez Konkurs Ministerstwo Rozwoju Regionalnego chciało wyróżnić i nagrodzić najbardziej aktywne, kreatywne, zaangażowane osoby, które działając w swoim najbliższym otoczeniu wykorzystują możliwości, jakie stwarzają unijne środki.

 

http://www.puszczykowo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1272:konkurs-eurolider-2010-rozstrzygnity&catid=1:aktualnoci&Itemid=249


 
szukaj
FAL